01.01 Saat Anlamı – Seni Seviyor

01.01 saat anlamı “seni seviyor” demektir. Yani eğer telefonunuza baktığınızda 01 01 saat denk geldiyse onun da seni sevdiğini söyleyebiliriz. Öyle görünüyor ki bu geç vakitte bu saate denk gelip araştırdığınıza göre de sizde onu sevdiğinizi söyleyebiliriz değil mi? Eğer tahminimiz doğru ise yorum kısmına bir gülümseme bırakırsanız biz anlarız 🙂

01.01 Anlamı

01.01 anlamı: “gecenin ilk dakikaları, yeni günün ilk saatlerinin başlangıcıdır.” Aynı zamanda her şeyin başı olan 1 aynı zamanda tek anlamı da taşır. Yani hayatınızdaki 1 kişi ya da tek kişi olarak yorumlayabilirsiniz. 01 genel olarak bir çok yerde karşımıza çıkar. Çünkü her şey 1 ile başlar. Dolayısıyla hem saatlerin anlamı konusunda hem de genel hayat felsefesinde birin yeri hep önemlidir.

01.01 Saat Anlamı

01.01 saat anlamı: Seni Seviyor demektir. Bir çok çift saatin çeşitli anlamı vardır. Ama en özeli ve güzeli olarak bu saati seçtik. Çünkü dünün geride kaldığı ve yeni günün başladığı şu ilk dakikalarda yani biri bir dakika geçe buna denk gelirseniz bu ancak özel birisi ile açıklanmalıdır diye düşündük. O özel kişi de sizi sevdiği için sizde bu saate denk gelmiş olabilirsiniz. Çünkü insanlar genellikle çok sevip değer verdikleri kişileri düşünürler ve onlar hakkında bilgi edinmek isterler. İşte bu sebeple 01.01 anlamı da bu nedenle çok değerli olmalıdır.

Onun sevdiğinden eminseniz eğer bu tesadüf size daha fazla emin olmanıza yardımcı olur. Bu sayede onun sevdiğini bir kez daha anlamış olursunuz. Ama tam olarak onun seni sevdiğinden emin olmak için çok daha fazla bilgiye ihtiyacın vardır. Her şeyden öte sana olan yaklaşımı mesela. Sana verdiği değer, fikirlerini önemsemesi gibi konular. Eğer onlarda da sorununuz yoksa gerçekten güzel bir birlikteliğin var demektir. Bence tüm bunları sorunsuz yapıyorsa bu sevgi karşılıklı şekilde uzun yıllar sürecektir.

Peki sizde onu seviyor musunuz?

Açıkçası her ne kadar 01.01 saat anlamı karşındaki kişinin sevdiğini söylese de daha önemli bir konu var. Siz onu seviyor musunuz? Yani merak edip araştırma ve buraya kadar okuma zahmetine girdiyseniz muhtemelen sizde onu seviyorsunuz. Her ne kadar tam aşık diyemesem bile mutlaka bir şeyler hissettiğinizi söyleyebilirim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir