02.02 Saat Anlamı – Senden Hoşlanıyor

02.02 anlamı “senden hoşlanıyor” anlamına gelmektedir. Yani bu saate denk geldiğiniz zaman karşınızdaki kişinin senin hakkında düşünceleri hakkında bilgi verebilir. Eğer saatine baktığında 02 02 görürsen bil ki karşındaki kişi senden hoşlanıyor demektir. Eğer böyle bir endişen düşüncen vardıysa artık bunu yenebilirsin. Tabi her ne kadar biz böyle yorumlasak bile çok daha iyi delillere ihtiyacın vardır bundan emin olmak için.

Peki nasıl emin olabilirsiniz senden hoşlandığından? Bunu anlamanın bir çok yolu, yöntemi vardır. Eğer konuşurken gözlerinizin içine bakıyor ve nefes almadan seni dinliyorsa bil ki sana karşı boş değil. Her dediğinizi onaylıyor, sizi destekliyorsa, her konuşmasında size yer veriyorsa bu da iyiye işarettir. Belki de her şeyden önemlisi hayatının her anında senden bir şeyler katmak istiyorsa gerçekten olmuş demektir. Çünkü insanlar genellikle gerçekten çok sevdiği ve değer verip hoşlandığı kişiyi hayatının odağına koymak ister. Eğer sende böyle düşünüyorsan zaten bu çok daha ciddi bir ilişkiye doğru gitmektedir.

Kadınlarda ve Erkeklerde Hoşlanma

Başta erkeklerden bahsetmek gerekirse bu durumu belli etmek daha zor olabilir. Birine hoşlandığını söylemek gerçekten zordur. Çünkü onun tepkisini ölçemeyebilir insan. Hep acabalar ile oluşan düşünceler insanı yorar. Kimi zaman eyleme dönüşmeden son bulur bu duygular. Oysa hayatın gayet olağan bir şeyidir. Yani birinden hoşlanıyorsan ona söylemek için en uygun zamanı kollayıp söylemekte fayda var. Eğer bunu sözlü olarak söyleyemiyorsan yazarak da iletebilirsin ya da bir arkadaşın aracılığı ile dile getirmeden de bir sakınca yok.

Kadınlarda ise aslında erkeklerden çokta farklı değil. Ama onların işi daha kolay diyebiliriz. Çünkü duygularını sadece konuşarak değil davranışları il ede belli edebilirler. Bir hareket, bir gülüş, bakış çok şey anlatır karşındakine. Sanırım ne demek istediğimi gayet iyi anladım. Her fırsatta dile getirmeye çalıştığım bir şey var: sadece konuşarak anlaşmaz insanlar.

Yukarıda belirttiğimiz konular basit bir saat anlamı ile gelişti. Hatırlarsanız gördüğünüz 02.02 saat anlamı ne kadar da yüklü anlamlar içeriyormuş değil mi? Umarım bu gördüğünüz 02 02 hayatında bir dönüm noktası oluşturur senin için. Belki de uzun zamandır beklediğin cesareti bu sayede toplarsın hoşlandığın kişiye açılırsın. Ya da karşındakinden böyle bir bekliyorsan artık sende eminsin ve ona yardımcı olmak için sende bir şeyler yapmalısın. Lütfen gelişmeleri bizimle haberdar et ve karşındaki kişi gerçekten senden hoşlanıyor mu ve bu saatin anlamı doğru çıktı mı görüşünü bizimle paylaş.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir